De eerste ronde van de districtsbeker is gespeeld en de loting van de wedstrijden van de tweede ronde (knock out) is bekend. De loting leverde de volgende wedstrijden op:

  • Avanti’31 [3e klasse] –  Handel [3e klasse]
  • Bruheze [4e klasse] – SV De Braak [3e klasse]
  • Caesar [2e klasse] – Centrum Boys [3e klasse]
  • DBSV [4e klasse] – BMR [3e klasse]
  • DVG [3e klasse] – UDI’19/CSU [Hoofdklasse]
  • EVVC [2e klasse] – SV TOP [1e klasse]
  • FC Hoensbroek [3e klasse] – EHC/Heuts [Hoofdklasse]
  • Haslou [3e klasse] – Heksenberg-NEC [3e klasse]
  • Melderslo [3e klasse] – Wittenhorst [1e klasse]
  • Merselo [4e klasse] – Ysselsteyn [3e klasse]
  • Nijnsel/TVE Reclame [3e klasse] – Rhode/Van Stiphout Bouw [1e klasse]
  • Olympia’18 [2e klasse] – SV Venray [1e klasse]
  • RKMSV [4e klasse] – Veritas [1e klasse]
  • SJO/SSA VESTA’19 [4e klasse] – Berghem Sport [1e klasse]
  • SV Brunssum [4e klasse] – SVME [3e klasse]
  • SV Budel [3e klasse] – HVV Helmond [4e klasse]
  • SV Simpelveld [3e klasse] – SV Meerssen [Hoofdklasse]
  • SVH’39 [4e klasse] – SHH [3e klasse]
  • Sittard [3e klasse] – RKSV Minor [Hoofdklasse]
  • Sparta’18 [3e klasse] – Hegelsom [4e klasse]
  • Sportclub Irene [3e klasse] – Venlosche Boys [1e klasse]
  • UOW ’02 [4e klasse] – VV ALFA SPORT [3e klasse]
  • VOW [4e klasse] – Boekel Sport [3e klasse]
  • s.v. Laar [4e klasse] – VV HEBES [3e klasse]
  • Erp 2 [Hoofdklasse] – EVVC 2 [1e klasse]
  • GSV’28 2 [1e klasse] – FC Geleen Zuid 2 [2e klasse]
  • HVCH 3 [2e klasse] – Constantia 2 [3e klasse]
  • Heeswijk 2 [2e klasse] – Sparta’25 2 [Hoofdklasse]
  • Helden 3 [3e klasse] – Veritas 2 [1e klasse]
  • NWC 3 [1e klasse] – DFO ’20 2 [3e klasse]
  • RKVVM 2 [3e klasse] – Heer 2 [1e klasse]
  • SV Venray 2 [3e klasse] – SV Someren 3 [1e klasse]
  • VV ALFA SPORT 2 [3e klasse] – V.V. Schaesberg 2 [1e klasse]
  • Volkel 2 [2e klasse] – Olympia’18 2 [2e klasse] ZSV 2 [Hoofdklasse] – Venlosche Boys 2 [Hoofdklasse]

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here