Veteranen spelen geen door de KNVB georganiseerde competitie, maar organiseren zelf hun wedstrijden. Sommige teams spelen wekelijks, sommige iets minder frequent. Op basis van de ons bekende uitslagen is de volgende virtuele stand tot stand gekomen.

Stand per 27 november 2021

 ClubX wedstrijdenPuntenDPVDPTDoelsaldo
1Caesar1127372512
2RKVVM1125422616
3Sportclub’251125442915
4LHC282441932
5Belfeldia1024431528
6De Leeuw919311219
7De Ster919271314
8Doenrade111934295
9SV Blerick71819109
10t Ven Maaseik111827216
11Venlosche Boys121820200
12FC Catsop81725178
13VKC’8961620416
14Bieslo 3716261313
15FC Landgraaf816291811
16SV Hulsberg61528721
17Melderslo51515312
18VV Roosteren61521129
19Linne91425205
20Chevremont51320911
21OVCS71321147
22Slekker Boys10132736-9
23Heksenberg-NEC61220911
24FC Maasgouw51218117
25VV Reuver61221165
26Zwart-Wit7122223-1
27Sc Leeuwen9121517-2
28Urmondia71118144
29Miranda61016133
30KSV Horn59261016
Geertruidse Boys 4918108
FC Gulpen391248
31SVE5923185
32RIOS’315917152
33BSV Limburgia6916160
34Sc Susteren59911-2
35FC Roerdalen7814104
36Schinveld4812102
37VV Born11818180
38RVU371046
39IVS471165
Wassenberg371275
40Oldies Maaseik37927
41LHC 18723221
42UVC771415-1
43SV Eikenderveld871635-19
44Rood Groen LVC261239
45SV Havert26615
Tsc’0426835
46Haslou36972
47Sweikhuizer Boys361091
48VV Eijsden46990
49Mierlo Hout4615150
50RKHBS761821-3
51VV Spaubeek561019-9
52Neerbeek45990
53Vaesrade651113-2
54Zwentibold241064
55SVME541718-1
56Langeberg541216-4
57Alfa Sport34713-6
58HBC’091241334-21
59Weltania13808
60MVC’1923532
Groene Ster23752
61Jekerdal 213211
SV Simpelveld13321
RKMSV13211
Mifano13431
VOW13431
SV Lierop13321
62Lindenheuvel23880
63Geuldal2336-3
64VV Baarlo2348-4
65Geulsche Boys2338-5
VV Bunde2338-5
66Kerkrade West33412-8
67Swalmen63619-13
67Jekerdal32810-2
68BMR11000
69Schimmert2102-2
GSV’282157-2
70Oranje Blauw2125-3
71Sporting Heerlen2127-5
BEVO2116-5
72Jabeek41514-9
73Geuldal41515-10
74Olympia Boys1023-1
IVO1012-1
RKSVV1034-1
Keer1012-1
75NWC1024-2
VV Neerbeek1035-2
VV Miranda1002-2
76RKSV Minor1025-3
Bekkerveld2039-3
Maasgouw1014-3
77Passart1026-4
WDZ1015-4
VV Hellas1015-4
Helden1026-4
78Leonidas1027-5
79SCG20310-7
SVC200010310-7
Leunen1007-7
80Sportclub Irene3019-8
Grashoek2019-8
81Amstenrade30211-9
 RKSVB/Voerendaal20211-9
82FCV Venlo40316-13
VVV’0320411-13
83VV Haanrade10116-15

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here