Net als verleden jaar publiceren we de uitslagen van het veteranenvoetbal, voor zover ons die bekend zijn, op deze website. En wellicht ook weer een virtuele stand. Dus veteranenteams: geef jullie uitslagen door via wandelgangeninde@gmail.com of stuur een app naar 06-53522252. Vergeet niet om de datum erbij te vermelden.

23-10-2021: VKC – Vaesrade: 2 – 1
23-10-2021: Horn – Maasgouw: 4 – 1
23-10-2021: Venlosche Boys – IVO: 2 – 1
23-10-2021: Belfeldia – Sc Leeuwen: 5 – 0
23-10-2021: Zwart-Wit – Bekkerveld: 3 – 2
23-10-2021: Orsbeck – Swalmen: 3 – 1
23-10-2021: VV Spaubeek – Doenrade: 2 – 0
23-10-2021: FC Catsop – GSV’28: 4 – 2
23-10-2021: Zonhoven – ’t Ven Maaseik: 3 – 3
23-10-2021: Susteren – Roerdalen: 0 – 4
23-10-2021: Linne – Zwentibold: 5 – 5
23-10-2021: OVCS – Neerbeek: 3 – 2
23-10-2012: Urmondia – RKUVC: 1 – 1

16-10-2021: Vaesrade – VKC: 2 – 2
16-10-2021: Venlosche Boys – BEVO: 1 – 1
16-10-2021: Caesar – Haslou: 3 – 2
16-10-2021: LHC 2 – Weltania: 5 – 0
16-10-2021: Venlosche Boys – Bevo: 1 – 1
16-10-2021: Vaesrade – VKC: 2 – 2
16-10-2021: Grashoek- Belfeldia: 1 – 5
16-10-2021: De Leeuw – RKHBS: 2 – 0
16-10-2021: SV Hulsberg – Vv Eijsden: 1 – 0
16-10-2021: OVCS – Wassenberg: 4 – 4
16-10-2021: Linne – Swalmen: 6 – 1
16-10-2021: Slekker Boys – Sc Leeuwen: 1 – 6
16-10-2021: RKUVC – FC Catsop: 2 – 2
16-10-2021: IVS – Doenrade: 1 – 0
16-10-2021: RKVVM – Geertruidse Boys: 3 – 1
16-10-2021: SV Eikenderveld – Bieslo: 0 – 4
16-10-2021: VV Born – Lindenheuvel: 3 – 6
16-10-2021: HBC’09 – Sc Susteren: 2 – 3

09-10-2021: Caesar – Neerbeek: 5 – 4
09-10-202: Haanrade – LHC 2: 1 – 5
09-10-2021: Caesar – Neerbeek: 5 – 4
09-10-2021: Miranda – Sportclub ’25: 5 – 2
09-10-2021: Vaesrade – Sporting Heerlen: 5 – 3
09-10-2021: Geertruidse Boys – BMR: 3 – 2
09-10-2021: SVME – VV Eijsden: 2 – 3
09-10-2021: De Leeuw – VV Bunde: 2 – 3
09-10-2021: Sv Eikenderveld – FC Landgraaf: 2 – 10
09-10-2021: AH Ophoven – Orsbeck: 8 – 0
09-10-2021: LHC 1 – FC Catsop: 3 – 4
09-10-2021: Urmondia – Born: 1 – 0
09-10-2021: RKHBS – Zwart-Wir’19: 1 – 2
09-10-2021: SV Hulsberg – De Ster: 1 – 4
09-10-2021: Jabeek – Doenrade: 3 – 4
09-10-2021: NEC/Heksenberg – RKVVM: 1 – 2
09-10-2021: RKUVC – IVS: 3 – 2
09-10-2021: Venlosche Boys – MVC’19: 2 – 5

02-10-2021: Caesar – de Leeuw: 2 – 4
02-10-2021: SVME – Vaesrade: 3 – 2
02-10-2021: SV Melderslo – RKSVN: 1 – 0
02-10-2021: VV Baarlo – Venlosche Boys: 2 – 4
02-10-2021: MVC’19 – Belfeldia: 1 – 2
02-10-2021: Haslou – Keer: 2 – 1
02-10-2021: SV Eikenderveld – SC Jekerdal: 2 – 4
02-10-2021: VV Caesar – De Leeuw: 2 – 4
02-10-2021: RVU – RKVVM: 2 – 5
02-10-2021: Schinveld – Langeberg: 1 – 3
02-10-2021: Oranje Blauw – Linne: 0 – 5
02-10-2021: De Ster – OVCS: 3 – 1
02-10-2021: FC Catsop – VV Roosteren: 5 – 1
02-10-2021: Weltania – Doenrade: 3 – 3
02-10-2021: RKUVC – GSV’28: 1 – 3
02-10-2021: Heksenberg/NEC – Groene Ster: 1 – 1
02-10-2021: Roerdalen – Leeuwen: 1 – 3
02-10-2021: VV Walram – SV Hulsberg: 1 – 3
02-10-2021: HBC/ 09 – VV Born: 1 – 3
02-10-2021: Schimmert – FC Gulpen: 0 – 2
02-10-2021: Baarlo  – Venlosche boys: 2 – 4

25-09-2021: LHC 2 – VV Eijsden: 3 – 2
25-09-2021: SV Hegelsom – SV Melderslo: 0 – 3
25-09-2021: Schinveld – VV Caesar: 4 – 5
25-09-2021: SV Blerick – SV Panningen: 0 – 0
25-09-2021: S.C.G. – RKASV: 2 – 1
25-09-2021: De Leeuw – Vaesrade: 2 – 0
25-09-2021: ’t Ven Maaseik – Broekduivels: 1 – 1
25-09-2021: Sc Leeuwen – HBC’09: 2 – 1
25-09-2021: Doenrade – Schimmert: 2 – 4
25-09-2021: Sweykhuizer Boys – OVCS: 4 – 5
25-09-2021: Orsbeck – Klinkum: 5 – 5
25-09-2021: RKVVM – SV Hulsberg: 5 – 1
25-09-2021: Geulsche Boys – RKUVC: 0 – 1
25-09-2021: FC Catsop – Miranda: 7 – 5
25-09-2021: Wassenberg – Swalmen: 3 – 4
25-09-2021: Belfeldia – Baarlo: 4 – 0

18-09-2021: LHC 2 – RKHBS: 7 – 0
18-09-2021: Geertruidse Boys – SVME: 8 – 4
18-09-2021: VV Caesar – RVU: 3 – 0
18-09-2021: SV Blerick- ASV Suchteln: 3 – 2
18-09-2021: Geertruidse Boys – SVME: 8 – 4
18-09-2021: HBSV – Belfeldia: 1 – 3
18-09-2021: VV Walram – VV Eijsden: 6 – 1
18-09-2021: VVV’03 – Venlosche Boys: 0 – 11
18-09-2021: Sportclub’25 – VV Keer: 7 – 5
18-09-2021: Roerdalen – Slekker Boys: 1 – 1
18-09-2021: De Leeuw – Limburgia: 0 – 5
18-09-2021: SV Eikenderveld – Sweykhuizer Boys: 2 – 3
18-09-2021: SVE – Hulsberg: 3 – 3
18-09-2021: Swalmen – Beesel 3 – 5
18-09-2021: Langeberg – Kerkrade West: 0 – 1
18-09-2021: Amstenrade – Doenrade: 2 – 1
18-09-2021: De Ster – FC Catsop: 2 – 1
18-09-2021: Geuldal – RKvvm: 1 – 9
18-09-2021: Schimmert – RKUVC: 3 – 2
18-09-2021: Sc Leeuwen – Roosteren: 3 – 0
18-09-2021: Zwentibold – Born: 3 – 2
18-09-2021: OVCS – Miranda: 7 – 1
18-09-2021: Sc Susteren – Linne: 2 – 3

11-09-2021: SV Oostrum – SV Melderslo: 1 – 3
11-09-2021: Chevremont – FC Landgraaf: 1 – 4
11-09-2021: Haslou – De Ster: 2 – 4
11-09-2021: Amstenrade – Sportclub’25: 3 – 4
11-09-2021: Belfeldia vets – Belfeldia 3    1 – 3
11-09-2021: Neerbeek – Sweykhuizer Boys: 3 – 4
11-09-2021: HBC09 – SVE: 1 – 6
11-09-2021: Geertruidse Boys- Fc Gulpen 2 – 1
11-09-2021: Venlosche boys – Sv Blerick: 1 – 2
11-09-2021: Bieslo – KSV Horn: 0 – 5
11-09-2021: ’t Ven Maaseik – De Oldies: 1 – 5
11-09-2021: Sc Leeuwen – Effeld/Vlodrop: 4 – 2
11-09-2021: RKHBS – NEC/Heksenberg: 2 – 3
11-09-2021: Fc Geuldal – Zwart-Wit’19: 0 – 1
11-09-2021: Geulsche Boys – RKVVM: 3 – 5
11-09-2021: VV Schimmert – FC Catsop: 2 – 4
11-09-2021: RKUVC – RVU: 0 – 2
11-09-2021: Alfa Sport – VV Born: 1 – 2
11-09-2021: SV Hulsberg – LHC 2: 1 – 9
11-09-2021: Effeld/Vlodrop – OVCS: 1 – 1

04-09-2021: VV Caesar – Geulsche Boys: 6 – 2
04-09-2021: Schimmert – FC Landgraaf: 1 – 6
04-09-2021: Simpelveld – Sportclub’25: 1 – 1
04-09-2021: HBC’09 – De Ster: 1 – 6
04-09-2021: Reuver – Kessel: 12-0
04-09-2021: Zwentibold – Sweykhuizer Boys: 4 – 3
04-09-2021: Bieslo – Roerdalen: 1 – 4
04-09-2021: FC Catsop – VV Walram: 4 – 4
04-09-2021: S.C.G. – SVME: 4 – 1
04-09-2021: Geertruidse Boys- Fc Gulpen 1 – 1
04-09-2021: Simpelveld – Sportclub’25: 1 – 1
04-09-2021: IVS – Born: 2 – 2
04-09-2021: VV Amstenrade – Doenrade: 1 – 8

28-08-2021: LHC 2 – Kelmis: 4 – 2
28-08-2021: FC Landgraaf – LHC1: 9 – 1
28-08-2021: Sweykhuizer Boys – Neerbeek: 1 -1
28-08-2021: Sc Susteren – VV Born: 0 – 0
28-08-2021: BSV Limburgia – Vaesrade: 1 – 1
28-08-2021: BLS – Orsbeck: 2 – 3
28-08-2021: Roosteren – ’t Ven Maaseik: 3 -2
28-08-2021: VV Bunde – RKVVM: 1 – 5
28-08-2021: Doenrade – IVS: 8 – 0

21-08-2021: Schimmert – Geertruidse Boys: 1 – 6
21-08-2021: Sweykhuizer Boys – Alfa Sport: 7 – 5
21-08-2021: Süsterseel e.V. – HBC’09 : 4 – 4
21-08-2021: RKVVM – Bekkerveld : 3 – 3

10-07-2021: Hellas – Zwart-Wit’19: 0 – 3

e.V. staat overigens voor Eingetragene Verein.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here