Net als verleden jaar publiceren we de uitslagen van het veteranenvoetbal, voor zover ons die bekend zijn, op deze website. En wellicht ook weer een virtuele stand. Dus veteranenteams: geef jullie uitslagen door via wandelgangeninde@gmail.com of stuur een app naar 06-53522252. Vergeet niet om de datum erbij te vermelden.

28.05.2022
VV De Leeuw – BSV Limburgia: 5 – 0

04.06.2022
LHC 2 – SV Eikenderveld: 3 – 4
RKUVC – VV Vaals: 7 – 1
FC Catsop – SV Hulsberg: 3 – 1
WDZ – Sportclub’25: 1 – 9
Wassenberg – Rimburg: 3 – 3

21.05.2022
Linne – Sc Susteren: 7 – 0
Miranda – Doenrade: 3 – 3
Tura Bruggen – Sc Leeuwen: 2 – 4
Sv Eikenderveld – Heksenberg/NEC: 4 – 5
RKVVM – BMR: 2 – 0
Jekerdal – SV Hulsberg: 2 – 4
Schinnen – OVCS: 1 – 3
Karken – Orsbeck: 0 – 7
Heksenberg/NEC – Langeberg: 3 – 2
Doerade – FC Catsop: 2 – 2
SV Hulsberg – Fatburn Rovers UK: 3 – 1

14.05.2022
SV Eikenderveld – LHC 1: 5 – 7
Doenrade – Geulsche Boys: 0 – 3

07.05.22
VV Schimmert – SV Hulsberg: 0 – 5
RKUVC – Geulsche Boys: 1 – 1
GSV’28 – FC Catsop: 2 – 2
Simpelveld – Heksenberg/NEC: 4 – 3
Orsbeck – Wassenberg: 6 – 0
Sc Leeuwen – Effeld: 1 – 0
Caesar – RKVVM: 2 – 8
Sportclub’25 – Zwart-Wit’19: 4 – 1
’t Ven Maaseik – Oldies: 0 – 2
Roerdalen – Bieslo 3: 2 – 2
Langeberg – Passart: 5 – 3
Jabeek – De Leeuw: 2 – 4
Zwentibold – OVCS: 2 – 4
Zwart-Wit’19 – Kerkrade West 5 – 5
Sportclub’25 – FC Tulje: 5 – 0
Haaren – Orsbeck: 5 – 4
Caesar – FC Catsop: 0 – 4
Sc Leeuwen – ’t Ven Maaseik: 1 – 0
Roosteren – Linne: 1 – 7
Sc Susteren – Effeld: 1 – 0

29.04.22
SV Oostrum – Belfeldia: 0 – 4
Wassenberg – Sc Leeuwen: 4 – 2
VKC – De Leeuw: 5 – 2
FC Catsop – VV Schinveld: 3 – 0
SV Eikenderveld – Groene Ster: 3 – 1
Doenrade – Susterseel: 4 – 2
RKUVC – Caesar: 5 – 2
Swalmen – Linne: 5 – 5
RKVVM – Eijsden: 0 – 3
SVE – Bieslo 3: 3 – 4

23.04.2022
SVE – HBC’09: 4 – 5
RKHBS – VKC: 2 – 1
Belfeldia – Panningen: 5 – 0
IVS – RKUVC: 0 – 6
SCG Gronsveld – SV Hulsberg: 4 – 5
Slekker Boys – Linne: 2 – 1
Sanderbout – ’t Ven Maaseik: 1 – 5
Roerdalen – Swalmen: 5 – 0
LHC2 – Doenrade: 5 – 4
RVU – RKVVM: 7 – 10
Miranda – SV Eikenderveld: 1 – 4

16.04.2022
FCV Venlo – Belfeldia: 1 – 7
Caesar – RKHBS: 0 – 1
Linne – Born: 4 – 3
RKVVM Sportclub’25: 5 – 2
Wassenberg – Sv Effeld: 2 – 1
Neerbeek – Sc Leeuwen: 3 – 5
Langeberg – Alfa Sport: 4 – 0
RKASV – RKUVC: 0 – 4
SV Eikenderveld – VV Walram: 3 – 2
’t Ven Maaseik – De Hees: 0 – 0

09.04.2022
Sportclub’25 – FC Landgraaf: 1 – 3
Belfeldia – Grashoek: 8 – 1
Hellas – Caesar: 0 – 4
Schwanenberg – Orsbeck: 4 – 2
VV Kanne – SV Hulsberg: 1 – 3
Limburgia – OVCS: 0 – 3
Roerdalen – Karken: 6 – 0
Schimmert – RKVVM: 2 – 5
Born – Zwentibold: 4 – 1
De Leeuw – Langeberg: 7 – 1

02.04.2022
Langeberg – Haanrade: 2 – 0
Bevo – Belfeldia: 5 – 7
Heksenberg/NEC – VKC: 0 – 5
HBC’09 – SVE: 6 – 7
Born – RKVVM: 2 – 4
Roerdalen – Wassenberg: 2 – 1
Sweikhuizer Boys – SV Hulsberg: 1 – 2
Sporting Heerlen – Sportclub’25: 0 – 1
FC Catsop – De Ster: 1 – 0
FC Leeuwen – SV Effeld: 2 – 6
VV De Leeuw – Caesar: 4 – 0

26.03.2022
Geertruidse Boys – Sportclub’25: 3 – 6
HBC’09 – IVS: 2 – 5
Belfeldia -MVC’19: 4 – 2
SV Hulsberg – Sporting Heerlen: 4 – 4
Doenrade – Alfa Sport: 4 -1
RKUVC – Schimmert: 2 – 3
RVU – FC Catsop: 1 – 2
Orsbeck – Brucheichen: 9 – 1
WDZ – Zwart-Wit: 1 – 1
RKVVM – Gulpen: 5 – 2
RKHBS- De Leeuw: 2 – 5
SC Leeuwen – Zwentibold: 2 – 0
Kirchhoven – Wassenberg: 3 – 1
Tura Bruggen – Bieslo: 4 – 2
FC Landgraaf – VKC: 8 – 2

19.03.2022
Sportclub ’25 – Bekkerveld: 0 – 4
Belfeldia – VV Baarlo: 3 – 2
Vaesrade – De Leeuw: 3 – 8
Swalmen – Wassenberg: 2 – 1
SV Eikenderveld – LVC : 0 – 4
VV Caesar – AH Orsbeck: 3 – 3
Linne – Sc Leeuwen: 3 – 2
Slekker Boys – SV Hulsberg: 4 – 6
RKUVC – Fc Catsop: 1 – 0
RKVVm – Keer: 4 – 0
’t Ven Maaseik – Oldies Maaseik: 1 – 5
Heksenberg/NEC – LHC2: 1 – 3
Urmomdia – HBC’09: 5 – 2
FC Landgraaf – SVE: 7 – 3

12.03.2022
BSV Limburgia – Amstenrade: 2 – 4
Belfeldia – HBSV: 0 – 4
SV Echgel – KSV Horn: 0 – 2
Sc. Susteren – HBC’09: 5 – 1
Bieslo 3 – Swalmen: 5 – 1
De Leeuw – Heksenberg/NEC: 1 – 5
OVCS – Born: 1 – 3
Effeld – Sc Leeuwen: 2 – 2
SV Gulpen – SV Hulsberg: 5 – 3
Vaesrade – RKVVM: 3 – 7
Doenrade – Sportclub ’25: 1 – 2
’t Ven Maaseik – Roerdalen: 2 – 1
Jekerdal 2 – FC Landgraaf: 1 – 9

05.03.2022
SV Eikenderveld – Bekkerveld: 7 – 3
GSV’28 – RKUVC: 3 – 5
De Leeuw – Catsop: 1 – 2
Sc Leeuwen – Roerdalen: 1 – 0
Doenrade – Sweyhuyzer Boys: 2 – 3
Orsbeck – ’t Ven Maaseik: 2 – 1
FC Landgraaf – Limburgia: 1 – 2

26.02.2022
SV Eikenderveld – Sportclub ’25: 2 – 4
’t Ven Maaseik – Eijsden 70: 1 – 1

19.02.2022
SC Jekerdal – SV Eikenderveld 8 – 1
Heksenberg/NEC – Walram: 0 – 7
RKVVM – Sint Geertruid: 4 – 1
FC Catsop – ’t Ven Maaseik: 3 – 3
SV Schimmert – SV Hulsberg: 1 – 4
Spaubeek – FC Landgraaf: 1 – 7

12.02.2022
HBC’09 – SV Eikenderveld: 2 – 2
’t Ven Maaseik – de Broekduivels: 3 – 3
FC Catsop – IVS: 6 – 2
OVCS – Roerdalen: 3 – 2
RKASV – RKUVC: 1 – 5
De Ster – VV Born: 2 – 2
Walram – FC Landgraaf: 6 – 0

05.02.2022
Alfa Sport – FC Catsop: 1 – 4
FC Gulpen – FC Landgraaf: 3 – 2

29.01.2022
FC Landgraaf- Jekerdal: 5 – 5

15.01.2022
’t Ven Maaseik – Vaesrade: 5 – 0

18.12.2021
Sweykhuizer Boys – Neerbeek: 7 – 3
SV Eikenderveld – Bekkerveld: 2 – 1
’t Ven Maaseik – Blijf Jong Maasmechelen: 5 – 2

11.12.2021
Neerbeek – Sweyhuizer Boys: 3 – 5
FC Landgraaf – De Leeuw: 4 – 2
Vaesrade – Hellas: 5 – 0
Langeberg – SV Eikenderveld: 3 – 4
AH Orsbeck – ’t Ven Maaseik: 7 – 1

04.12.2021
Sweykhuizer Boys – Neerbeek: 7 – 1
SV Eikenderveld – FC Landgraaf: 0 – 5

27.11.2021
Sweykhuizer Boys – De Ster: 0 – 2
FC Geuldal – FC Landgraaf: 2 – 4
VV Neerbeek – HBC’09: 2 – 1
Langeberg – Heksenberg/NEC 2 – 5
Slekker Boys – SV Eikenderveld: 1 – 4
SVE – De Leeuw: 2 – 4
Spaubeek – RKUVC: 3 – 8
Orsbeck – Urmondia: 3 – 2
’t Ven Maaseik – VV Roosteren: 1 – 2
Venlosche Boys – Tsc’04: 1 – 4
Jekerdal – Sportclub’25: 2 – 4

20.11.2021
Born – Sweykhuizer Boys: 0 – 5
LHC Vaals – FC Landgraaf: 5 – 1
Sportclub’25 – Kerkrade West: 6 – 0
VV Caesar – Keer: 2 – 3
FCV Venlo – SV Blerick: 0 – 2
SVME – RKVVM: 6 – 6
AH Orsbeck – Effeld/Vlodrop: 7 – 5
’t Ven Maaseik – Wassenberg: 0 – 4
De Ster – RKUVC: 2 – 1
Alfa Sport – De Leeuw: 0 – 7
LHC 2 – Heksenberg/NEC’92: 3 – 1
Belfeldia – TSC ‘ 04: 2 – 4
Doenrade – HBC’09: 4 – 1
Venlosche Boys – Panningen: 2 – 2

13 november 2021
Spaubeek – Sweykhuizer Boys: 3 – 4
Kerkrade West – Sportclub’25: 4 – 1
VV Caesar – Schimmert: 2 – 0
HBC’09 – Slekker Boys: 2 – 0
FC Gulpen – SV Simpelveld: 3 – 2
LHC 2 – FC Landgraaf: 5 – 2
Haslou – Lindenheuvel: 5 – 2
Sc Susteren – VV Born: 3 – 2
RKVVM – Rood Groen: 1 – 6
Oldies Maaseik – ’t Ven Maaseik: 6 – 0

06-11-2021: Catsop – Sweykhuizer Boys: 1 – 7
06-11-2021: RKSVN – FC Maasgouw: 5 – 0
06-11-2021: VV Caesar – Schinveld: 2 – 3
06-11-2021: Vv Helden – KSV Horn: 2 – 6
06-11-2021: Geuldal – Caesar: 3 – 4
06-11-2021: LHC 1 – Sportclub’25: 0 – 1
06-11-2021: BEVO – Sv Blerick: 0 – 5
06-11-2021: RKHBS – Sv Eikenderveld: 6 – 1
06-11-2021: Panningen – Belfeldia: 1 – 4
06-11-2021: Alfa Sport – Doenrade: 3 – 2
06-11-2021: VV Born – Slekker Boys: 1 – 1
06-11-2021: Roosteren – Linne: 2 – 1
06-11-2021: Wassenberg – ’t Ven Maaseik: 0 – 5
06-11-2021: VV Neerbeek – Bieslo 3: 1 – 2
06-11-2021: Sc Leeuwen – Orsbeck: 2 – 2
06-11-2021: Zwentibold – HBC09: 5 – 1

30-10-2021: Weltania – FC Landgraaf: 1 – 3
30-10-2021: Sportclubclub’25 – RKHBS: 6 – 5
30-10-2021: SV Blerick – MVC’19: 1 – 0
30-10-2021: Belfeldia – FCV Venlo: 8 – 0
30-10-2021: FC Gulpen – Geuldal: 5 – 2
30-10-2021: Venlosche Boys- Grashoek: 4 – 0
30-10-2021: De Leeuw – Miranda: 1 – 4
30-10-2021: AH Orsbeck – Doenrade: 11 – 1
30-10-2021: Jabeek – De Ster 2 – 6
30-10-2021: OVCS – Swalmen: 2 – 0
30-10-2021: Bieslo 3 – Tura Brugge: 4 – 5
30-10-2021: FC Catsop – VV Neerbeek: 3 – 3
30-10-2021: Sc Leeuwen – RKSVN: 1 – 2
30-10-2021: VV Caesar – RKUVC: 2 – 0
30-10-2021: VV Eijsden – ’t Ven Maaseik: 1 – 6
30-10-2021: Kerkrade West – RKVVM: 1 – 5
30-10-2021: SVE – HBC’09: 4 – 1

23-10-2021: LHC1 – FC Landgraaf: 1 – 4
23-10-2021: VKC – Vaesrade: 2 – 1
23-10-2021: Horn – Maasgouw: 4 – 1
23-10-2021: Venlosche Boys – IVO: 2 – 1
23-10-2021: Belfeldia – Sc Leeuwen: 5 – 0
23-10-2021: Zwart-Wit – Bekkerveld: 3 – 2
23-10-2021: Orsbeck – Swalmen: 3 – 1
23-10-2021: VV Spaubeek – Doenrade: 2 – 0
23-10-2021: FC Catsop – GSV’28: 4 – 2
23-10-2021: Zonhoven – ’t Ven Maaseik: 3 – 3
23-10-2021: Susteren – Roerdalen: 0 – 4
23-10-2021: Linne – Zwentibold: 5 – 5
23-10-2021: OVCS – Neerbeek: 3 – 2
23-10-2012: Urmondia – RKUVC: 1 – 1

16-10-2021: Urmondia – Sweykhuizer Boys: 4 – 0
16-10-2021: FC Landgraaf – Haanrade: 2 – 6
16-10-2021: Eindse Boys – FC Maasgouw: 1 – 5
16-10-2021: Vaesrade – VKC: 2 – 2
16-10-2021: Venlosche Boys – BEVO: 1 – 1
16-10-2021: Caesar – Haslou: 3 – 2
16-10-2021: LHC 2 – Weltania: 5 – 0
16-10-2021: Venlosche Boys – Bevo: 1 – 1
16-10-2021: Vaesrade – VKC: 2 – 2
16-10-2021: Grashoek- Belfeldia: 1 – 5
16-10-2021: De Leeuw – RKHBS: 2 – 0
16-10-2021: SV Hulsberg – Vv Eijsden: 1 – 0
16-10-2021: OVCS – Wassenberg: 4 – 4
16-10-2021: Linne – Swalmen: 6 – 1
16-10-2021: Slekker Boys – Sc Leeuwen: 1 – 6
16-10-2021: RKUVC – FC Catsop: 2 – 2
16-10-2021: IVS – Doenrade: 1 – 0
16-10-2021: RKVVM – Geertruidse Boys: 3 – 1
16-10-2021: SV Eikenderveld – Bieslo: 0 – 4
16-10-2021: VV Born – Lindenheuvel: 3 – 6
16-10-2021: HBC’09 – Sc Susteren: 2 – 3

09-10-2021: FC Maasgouw – Helden: 4 – 3
09-10-2021: Caesar – Neerbeek: 5 – 4
09-10-2021: Haanrade – LHC 2: 1 – 5
09-10-2021: Caesar – Neerbeek: 5 – 4
09-10-2021: Miranda – Sportclub ’25: 5 – 2
09-10-2021: Vaesrade – Sporting Heerlen: 5 – 3
09-10-2021: Geertruidse Boys – BMR: 3 – 2
09-10-2021: SVME – VV Eijsden: 2 – 3
09-10-2021: De Leeuw – VV Bunde: 2 – 3
09-10-2021: Sv Eikenderveld – FC Landgraaf: 2 – 10
09-10-2021: AH Ophoven – Orsbeck: 8 – 0
09-10-2021: LHC 1 – FC Catsop: 3 – 4
09-10-2021: Urmondia – Born: 1 – 0
09-10-2021: RKHBS – Zwart-Wir’19: 1 – 2
09-10-2021: SV Hulsberg – De Ster: 1 – 4
09-10-2021: Jabeek – Doenrade: 3 – 4
09-10-2021: NEC/Heksenberg – RKVVM: 1 – 2
09-10-2021: RKUVC – IVS: 3 – 2
09-10-2021: Venlosche Boys – MVC’19: 2 – 5

02-10-2021: Lindenheuvel – Sweykhuizer Boys 7 – 4
02-10-2021: Simpelveld – FC Landgraaf: 2 – 2
02-10-2021: SVME – Vaesrade: 3 – 2
02-10-2021: SV Melderslo – RKSVN: 1 – 0
02-10-2021: VV Baarlo – Venlosche Boys: 2 – 4
02-10-2021: MVC’19 – Belfeldia: 1 – 2
02-10-2021: Haslou – Keer: 2 – 1
02-10-2021: SV Eikenderveld – SC Jekerdal: 2 – 4
02-10-2021: VV Caesar – De Leeuw: 2 – 4
02-10-2021: RVU – RKVVM: 2 – 5
02-10-2021: Schinveld – Langeberg: 1 – 3
02-10-2021: Oranje Blauw – Linne: 0 – 5
02-10-2021: De Ster – OVCS: 3 – 1
02-10-2021: FC Catsop – VV Roosteren: 5 – 1
02-10-2021: Weltania – Doenrade: 3 – 3
02-10-2021: RKUVC – GSV’28: 1 – 3
02-10-2021: Heksenberg/NEC – Groene Ster: 1 – 1
02-10-2021: Roerdalen – Leeuwen: 1 – 3
02-10-2021: VV Walram – SV Hulsberg: 1 – 3
02-10-2021: HBC/ 09 – VV Born: 1 – 3
02-10-2021: Schimmert – FC Gulpen: 0 – 2
02-10-2021: Baarlo  – Venlosche boys: 2 – 4

25-09-2021: OVCS – Sweykhuizer Boys: 4 – 3
25-09-2021: VKC – FC Landgraaf: 1 – 0
25-09-2021: FC Maasgouw – Merefeldia: 5 – 0
25-09-2021: LHC 2 – VV Eijsden: 3 – 2
25-09-2021: SV Hegelsom – SV Melderslo: 0 – 3
25-09-2021: Schinveld – VV Caesar: 4 – 5
25-09-2021: SV Blerick – SV Panningen: 0 – 0
25-09-2021: S.C.G. – RKASV: 2 – 1
25-09-2021: De Leeuw – Vaesrade: 2 – 0
25-09-2021: ’t Ven Maaseik – Broekduivels: 1 – 1
25-09-2021: Sc Leeuwen – HBC’09: 2 – 1
25-09-2021: Doenrade – Schimmert: 2 – 4
25-09-2021: Sweykhuizer Boys – OVCS: 4 – 5
25-09-2021: Orsbeck – Klinkum: 5 – 5
25-09-2021: RKVVM – SV Hulsberg: 5 – 1
25-09-2021: Geulsche Boys – RKUVC: 0 – 1
25-09-2021: FC Catsop – Miranda: 7 – 5
25-09-2021: Wassenberg – Swalmen: 3 – 4
25-09-2021: Belfeldia – Baarlo: 4 – 0

18-09-2021: VV Kessel – FC Maasgouw: 2 – 4
18-09-2021: LHC 2 – RKHBS: 7 – 0
18-09-2021: Geertruidse Boys – SVME: 8 – 4
18-09-2021: VV Caesar – RVU: 3 – 0
18-09-2021: SV Blerick- ASV Suchteln: 3 – 2
18-09-2021: Geertruidse Boys – SVME: 8 – 4
18-09-2021: HBSV – Belfeldia: 1 – 3
18-09-2021: VV Walram – VV Eijsden: 6 – 1
18-09-2021: VVV’03 – Venlosche Boys: 0 – 11
18-09-2021: Sportclub’25 – VV Keer: 7 – 5
18-09-2021: Roerdalen – Slekker Boys: 1 – 1
18-09-2021: De Leeuw – Limburgia: 0 – 5
18-09-2021: SV Eikenderveld – Sweykhuizer Boys: 2 – 3
18-09-2021: SVE – Hulsberg: 3 – 3
18-09-2021: Swalmen – Beesel 3 – 5
18-09-2021: Langeberg – Kerkrade West: 0 – 1
18-09-2021: Amstenrade – Doenrade: 2 – 1
18-09-2021: De Ster – FC Catsop: 2 – 1
18-09-2021: Geuldal – RKvvm: 1 – 9
18-09-2021: Schimmert – RKUVC: 3 – 2
18-09-2021: Sc Leeuwen – Roosteren: 3 – 0
18-09-2021: Zwentibold – Born: 3 – 2
18-09-2021: OVCS – Miranda: 7 – 1
18-09-2021: Sc Susteren – Linne: 2 – 3

11-09-2021: SV Oostrum – SV Melderslo: 1 – 3
11-09-2021: Chevremont – FC Landgraaf: 1 – 4
11-09-2021: Haslou – De Ster: 2 – 4
11-09-2021: Amstenrade – Sportclub’25: 3 – 4
11-09-2021: Belfeldia vets – Belfeldia 3    1 – 3
11-09-2021: Neerbeek – Sweykhuizer Boys: 3 – 4
11-09-2021: HBC09 – SVE: 1 – 6
11-09-2021: Geertruidse Boys- Fc Gulpen 2 – 1
11-09-2021: Venlosche boys – Sv Blerick: 1 – 2
11-09-2021: Bieslo – KSV Horn: 0 – 5
11-09-2021: ’t Ven Maaseik – De Oldies: 1 – 5
11-09-2021: Sc Leeuwen – Effeld/Vlodrop: 4 – 2
11-09-2021: RKHBS – NEC/Heksenberg: 2 – 3
11-09-2021: Fc Geuldal – Zwart-Wit’19: 0 – 1
11-09-2021: Geulsche Boys – RKVVM: 3 – 5
11-09-2021: VV Schimmert – FC Catsop: 2 – 4
11-09-2021: RKUVC – RVU: 0 – 2
11-09-2021: Alfa Sport – VV Born: 1 – 2
11-09-2021: SV Hulsberg – LHC 2: 1 – 9
11-09-2021: Effeld/Vlodrop – OVCS: 1 – 1

04-09-2021: VV Caesar – Geulsche Boys: 6 – 2
04-09-2021: Schimmert – FC Landgraaf: 1 – 6
04-09-2021: Simpelveld – Sportclub’25: 1 – 1
04-09-2021: HBC’09 – De Ster: 1 – 6
04-09-2021: Reuver – Kessel: 12-0
04-09-2021: Zwentibold – Sweykhuizer Boys: 4 – 3
04-09-2021: Bieslo – Roerdalen: 1 – 4
04-09-2021: FC Catsop – VV Walram: 4 – 4
04-09-2021: S.C.G. – SVME: 4 – 1
04-09-2021: Geertruidse Boys- Fc Gulpen 1 – 1
04-09-2021: Simpelveld – Sportclub’25: 1 – 1
04-09-2021: IVS – Born: 2 – 2
04-09-2021: VV Amstenrade – Doenrade: 1 – 8

28-08-2021: LHC 2 – Kelmis: 4 – 2
28-08-2021: FC Landgraaf – LHC1: 9 – 1
28-08-2021: Sweykhuizer Boys – Neerbeek: 1 -1
28-08-2021: Sc Susteren – VV Born: 0 – 0
28-08-2021: BSV Limburgia – Vaesrade: 1 – 1
28-08-2021: BLS – Orsbeck: 2 – 3
28-08-2021: Roosteren – ’t Ven Maaseik: 3 -2
28-08-2021: VV Bunde – RKVVM: 1 – 5
28-08-2021: Doenrade – IVS: 8 – 0

21-08-2021: Schimmert – Geertruidse Boys: 1 – 6
21-08-2021: Sweykhuizer Boys – Alfa Sport: 7 – 5
21-08-2021: Süsterseel e.V. – HBC’09 : 4 – 4
21-08-2021: RKVVM – Bekkerveld : 3 – 3

10-07-2021: Hellas – Zwart-Wit’19: 0 – 3

e.V. staat overigens voor Eingetragene Verein.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here