Inmiddels zijn er diverse oefenwedstrijden gespeeld. Van een aantal wedstrijden is de uitslag bekend. Staat de uitslag van de oefenwedstrijd van jouw club er niet bij, laat het ons dan weten via wandelgangeninde@gmail.com of via een bericht op onze Facebook pagina.

RKHBS – Geuldal: 6-1
VV Wijnandia – VV Schaesberg: 1-1
Uow02 – VV Chevremont: 0-5
VVV’03 – VV Reuver: 2-2
Berghem Sport – VV Handel: 2-0
Sporting Heerlen –  Kakertse Boys 4-0
Sv Brandevoort – Sv Egchel: 5-0
PSV Amateurs – SV Laar 1: 4-2
Heksenberg/NEC 1 – RKHBS 1: 3-2
VV Vaesrade – BSV Limburgia: 0-4
EVV Echt 2 – SV Selfkant 1: 3-3
FC ODA- VV Reuver: 4-1
Meterik – Ivo: 2-5
VV Chevremont – KVC Oranje: 7-0
09-08: Haanrade 1 – Abdissenbosch 1: 1-8
09-08: VV Bunde – FC Bemelen”3-1
09-08: RKHBS 1 – SV Geuldal 1: 6-1
09-08: FC Kerkrade-West – Simpelveld: 1-2
11-08: Abdissenbosch 1 – Schaesberg 2: 2-1
11-08: SV Geuldal – BSV Limburgia 2: 3-1
11-08: VV Linne – VV SNA: 5-0
13-08: St. Joost – Walburgia: 5-0
14-08: Urmondia – SVE Einighausen: 0-2
15-08: Helden – Volkel: 0-2
15-08: VV Bieslo – RKSVN: 1-3
15-08: Tsc04 – SuS Schaag (D): 2-0
15-08: MVC’19 – vsf Amern (D): 1-1
15-08: Rood-wit’67 – Knegselse Boys: 3-1
15-08: SVME 1 – Eijsden sel  1-2
15-08: VV Bieslo 1 – RKSVN 1: 1-3
15-08: FC Kerkrade-West – WDZ: 4-3
FC Maasgouw – Merefeldia: 3-3
Mierlo-Hout 1 – Berghem-Sport 1: 3-2.
SCG – IBC’03: 3-2
FC Hoensbroek 1 – Heksenberg/NEC 1: 0-1
VV Schaesberg – FC Landgraaf: 1-2
FC Kerkrade-West – WDZ: 4-3
16-08: Centrum boys-SNA: 11-1
16-08: Hellas – S.V. Argo: 0-2
16-08: Heythuysen – Egchel: 2-1
16-08: Abdissenbosch 1 – Kakert 1: 2-1
16-08: SV Geuldal – Geertruidse Boys: 4-0
Sv Panningen – SV Brandevoort: 5-1
Groene Ster 2 – SV Brunssum 1: 2-3
SVE – Vaesrade: 2-1
RKTSV – VV Neerbeek: 0-7
FC Hoensbroek 1 – Heksenberg/NEC 1: 0-1
16-08: RIOS ’31 – DES Swalmen: 0-3
16-08: BSV Limburgia – SHH Herten 3-0
16-08: MVC’19 – Union Nettetal U23: 2-4
16-08: SSA West United – VV Bunde: 3-3
16-08: Sporting Heerlen – RKHBS: 1-1 (in 63e min. gestaakt vanwege onweer)
Sven 1 – Ivo 2/3: 2-0
VV Langeberg – De Ster: 0-1
v.v. Zwart-Wit’19 – v.v. Partij’33: 6-0
Urmondia – SCG: 1-3
18-08: Merefeldia – RKSV Minor: 1-4
18-08: SV United – Hegelsom: 1-1
18-08: D.V.O. 2 – SVM 1: 3-1
18-08: VV St. Joost – Slekker Boys: 2-0
18-08: SV Geuldal – Woander Forest: 3-2
18-08: Groene ster 2- FC Gulpen: 0-2
18-08: FC Kerkrade-West – Haanrade/SVA: 4-2
19-08: RKHBS – FC Hoensbroek: 2-3
19-08: RKVVM – VV Wijnandia: 1-3
RKFC Lindenheuvel/Heidebloem Comb. – FC Umispor Maasmechelen: 2-4
s.v. Zwart-Wit ’19 1 – r.k.v.v. I.V.S. 1: 3-1
D.V.O. – Sv Laar:  1-1
Laar 1 – RKSVO 1: 5-2
20-08: VV Neerbeek 1/2 – RKSV Minor 2: 4-2
20-08: MVC’19 – sv De Braak (Helmond): 2-0
20-08: Eijsden 1/2 – Schinnen 1: 5-2
21-08: RKTSV – RKVV Rimburg: 2-3

Lindeboom Cup:
VV Baarlo – RKSVN: 2-0
RKSVN – Heuyhuysen: 4-1

22-08: Urmondia – SVM: 2-4
22-08: RKSV Minor – Kabouters Opglabbeek: 5-0
22-08: VV Zwentibold – FC Kerkrade-West: 0-3
22-08: VV SNA – FC Roerdalen: 3-1
22-08: SCG – Centrum Boys: 5-2
Berghem Sport – EVVC: 4-0

23-08: FC Landgraaf – Lindenheuvel/Heidebloem Comb.: 2-2
23-08: OVCS – RIOS’31: 2-2
23-08: Fc Maasgouw 1 – HBV 1: 5-2
23-08: Vvv’03 – TSC ’04: 2-5
23-08: MMC WEERT – EVV ECHT 2: 0-9
23-08: UOW’02 – Haanrade/SVA 5-1
23-08: Conventus – UOW’02 2: 0-3
23-08: Dev Arcen 2 – FC Polonia Venlo: 3-6
23-08: UOW’02 – Haanrade/SVA: 5-1
23-08: Conventus – UOW’02: 0-3
23-08: VV Bunde – Roosteren: 5-2
23-08: VV Sittard – Abdissenbosch groep 1: 7-1
23-08: VV Daalhof – Abdissenbosch groep 2: 2-4
23-08: iBC’03 – Abdissenbosch groep 3: 2-3
23-08: Rkvv Wijnandia – Rkvv Vaesrade: 1-2
23-08: RKVB Baexem 0 EVV Echt 2: 2-3
23-08: Braakhuizen – SV Brandevoort:  2-4
23-08: SV Geuldal – vv Neerbeek: 2-2

25-08: SV Geuldal – Amstenrade: 1-0
25-08: VV Neerbeek – SVE: 3-1
25-08: RKSV Minor – Wilhelmina’08: 10-1
25-08: Mierlo Hout 2 – Tsc’04: 0-3
25-08: Abdissenbosch – EMS: 3-1
25-08: Racing Reppel – SV Laar 1: 2 -0
25-08: Chevremont – LHC: 5-1
25-08: Slekker Boys-FC Ria: 2-0
25-08: Haslou – Sportclub’25: 3-4

27-08: SCG – Paal/Tervant (B): 2-1
27-08: SV Leunen-Hegelsom: 2-7

Reuver – Belfeldia: 2-2
Reuver – Venlosche Boys: 3-5

29-08: RKSV Minor – SV Siegburg: 6-0

01-09: Tsc’04 – HVV Helmond: 5-1
01-09: SV Geuldal – Spaubeek: 1-5

03-09: MVC’19 – Hegelsom: 1-1



LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here