Gisteren werden de derde en laatste wedstrijden van de eerste ronde om de districtsbeker gespeeld. Onderstaand de uitslagen en vermelding van de ploegen die door zijn naar de volgende ronde (vetgedrukt).

Groep 1-18
Heeze-Bekkerveld 3-1, Erp-Emplina 2-1.

Groep 1-20
Eijsden-Berghem Sport 2-3, Beerse Boys-ZSV 1-3.

Groep 1-21
Geusselt Sp.-Real Lunet 2-5, Braakh.-SSS’18 4-2.

Groep 1-22
Geleen Zuid-SV Venray 0-3, De Valk-Heeswijk 2-2.

Groep 1-23
GSV’28-Deurne 2-2, Vianen V.-Sparta’25 3-2.

Groep 1-24
HeerVeritas 0-0, Haelen-Volkel 1-3.

Groep 1-25
Lindenheuvel/Heidebloem-Wilhelmina’08 afg., Venhorst-Marvilde 1-2.

Groep 1-26
RKVVO-LHC 4-3, Olympia’18Wittenhorst 1-5.

Groep 1-27
RVU-Volharding 3-5, Venlosche B.-Rood Wit V 4-0.

Groep 1-28
Scharn-Best V. 2-5, Valkenswaard-Susteren 1-4.

Groep 1-29
Sportclub’25EFC 2-3, De Ster-SV Someren 1-3.

Groep 2-19
Bruheze-Merefeldia 5-2, Mifano-RKSVV 11-2.

Groep 2-20
RKSVO-Lierop 2-2, Eindse Boys-HVV Helmond 0-8.

Groep 2-23
Brandevoort-MMC 0-2, Olympia B.-ONDO 2-4.

Groep 2-29
Reuver-SC Irene 1-4.

Groep 1-30
Sp. Heerlen-BSV Limb. 3-0, BrabantiaNWC 4-1.

Groep 1-31
Chevremont-Mierlo Hout 3-4, FC Eindhoven AV-VV Schaesberg 1-0.

Groep 2-34
BEVO-Leveroy afg., Panningen-Helden 3-6.

Groep 2-35
Heythuysen-SHH 1-5, DES Swalmen-MBC’13 5-1.

Groep 2-36
RKAVC-SVC 2000 0-7, Bieslo-RKMSV 1-2.

Groep 2-37
SC Leeuwen-Horn 0-5, RKVB-TSC’04 1-3.

Groep 2-38
HEBES-Kessel 3-1, Conventus’03-Roggel 0-3.

Groep 2-39
Born-DESM 3-2, Susterse Boys-Roosteren 0-3.

Groep 2-40
Oranje Bl.-Langeb. 2-4, Roerdalen-Slekker B. 2-3.

Groep 2-41
Hoensbroek-Maasgouw 4-2, RIOS’31-Linne 2-1.

Groep 2-42
DVO-DFO’20 8-0, HBC’09-Urmondia 1-2.

Groep 2-43
Alfa Sport-Woander F. 3-3, Schinveld-SNA 4-0.

Groep 2-44
SV Argo-EMS 2-0, St. Joost-SVH’39 0-9.

Groep 2-45
Brevendia-SVE afg., Laar-Crescentia 6-0.

Groep 2-46
Centrum Boys-FC Oda 3-0, OVCS-SVM 0-2.

Groep 2-47
Sanderbout-Sittard 0-6, Zwentibold-RKTSV 1-1.

Groep 2-48
IVS-Sp. Sittard’13 6-3, Spaubeek-Neerbeek 1-1.

Groep 2-49
FC Bemelen-Willem I 0-1, RKASV-Haslou 0-9.

Groep 2-50
BMR-SNC’14 2-0, Leonidas W-RKMVC 4-0.

Groep 2-51
Walram-Berg 6-1, Kerkrade W.-Geulsche B. 10-1.

Groep 2-52
KVC Oranje-Vaesr. 6-1, Haanr./SVA-Schim. 1-6.

Groep 2-53
Amstenrade-Heksenberg/NEC 0-2, Passart/VKC-FC RIA 2-2.

Groep 2-54
Gulpen-SV Geuldal 1-0, Partij-SV Simpelveld 0-3.

Groep 2-55
WDZ-RKVVM 2-1, Zwart Wit-Rood Gr. LVC’01 2-1.

Groep 2-56
Daalhof-Eikenderveld 2-1, RKHSV-SC Jekerdal 2-3.

Groep 2-57
Weltania-DBSV 1-4, RKHBS-DBSV 0-0, Weltania-Vijlen 3-3.

Groep 2-58
Geertruidse Boys-SCG 2-5, SVME-De Leeuw 3-2.

Groep 2-59
Hulsberg-RKSVB afg., Wijnandia-Voerendaal 1-3.

Groep 2-60
SV Brunssum-Keer 3-0, Rimburg-VV Hellas 0-1.

Groep 2-61
RKUVC-IBC’03 9-0, Kak. Boys-West United gest.

Groep 2-62
Abdissenbosch-UOW’02 0-1, Bunde-FC Landgraaf 1-2.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here