De eerste wedstrijden van het bekervoetbal zijn gespeeld en hebben de volgende uitslagen opgeleverd.

Uitslagen wedstrijden eerste bekerronde

Groep 1-18

Emplina-Heeze 4-1
Erp-Bekkerveld 2-2.

Groep 1-20

Eijsden-ZSV 1-7
Berghem Sport-Beerse Boys 1-2.

Groep 1-21

SSS’18-Geusselt Sport 3-4
Braakh.-R. Lunet 0-3.

Groep 1-22

FC Geleen Zuid-Heeswijk 1-1.

Groep 1-23

GSV’28-Sparta’25 4-0
Deurne-Vianen Vooruit 1-1.

Groep 1-24

Heer-Volkel 1-0
Veritas-Haelen 8-2.

Groep 1-25

Lind/Heidebl.-Marvilde 1-3
Wilh.’08-Venhorst 2-0.

Groep 1-26

LHC-Olympia’18 1-3
RKVVO-Wittenhorst 0-5.

Groep 1-27

Rood Wit-RVU 0-3
Venlosche Boys-Volharding 3-1.

Groep 1-29

Sportclub’25-SV Someren 2-1
EFC-De Ster 5-1.

Groep 1-30

NWC-Sp. Heerlen 3-2
Brabantia-BSV Limb. 2-0.

Groep 1-31

Chevr.-Schaesberg 0-2
Mierlo-FC Eindh. AV 3-2.

Groep 2-15

Melderslo-VIOS’38 4-0
VCA-Resia 2-5.

Groep 2-16

Blerick-De Zwaluw 4-0
Elsendorp-RKDSO 2-1

Groep 2-18

Koningslust-Egchel 2-1
Milheezer Boys-SJVV 7-0.

Groep 2-19

Merefeldia-Mifano 4-3
Bruheze-RKSVV 5-0.

Groep 2-20

Lierop-Eindse Boys 5-3
RKSVO-HVV Helmond 0-1.

Groep 2-22

HBSV-Grashoek 1-0
SPV-Belfeldia 2-1.

Groep 2-23

MMC Weert-Olympia B. 4-1
Brandevoort-ONDO 1-1.

Groep 2-25

Ysselsteyn-SVOC’01 3-0
Heijen-MVC 3-1.

Groep 2-26

Vitesse’08-Sambeek 4-1
Milsbeek-Achates 2-0.

Groep 2-27

SV United-Stormv.’28 1-1
VVV’03-Meterik 1-3.

Groep 2-28

MVC’19-SVEB 5-2
DEV Arcen-Sporting ST 2-2.

Groep 2-29

SC Irene-RKSVN 3-2.

Groep 2-30

Fiducia-FCV Venlo 2-2
Leunen-Merselo 0-3.

Groep 2-31

Baarlo-Montagnards 7-1
GFC’33-VOS 0-0.

Groep 2-32

IVO-Oostrum 5-0
Hegelsom-Lottum 7-1.

Groep 2-33

America-EWC’46 0-7
Sparta’18-Kronenberg 4-0.

Groep 2-34

Helden-BEVO 2-1
Panningen-Leveroy 7-0.

Groep 2-35

Heythuysen-MBC’13 1-1
SHH-DES Swalmen 6-1.

Groep 2-36

SVC 2000-Bieslo 5-0
RKAVC-RKMSV 1-6.

Groep 2-37

RKVB-Horn 1-1
TSC’04-SC Leeuwen 4-2.

Groep 2-38

Kessel-Conventus’03 13-0
HEBES-Roggel 3-0.

Groep 2-39

Roosteren-Born afgel.
Susterse Boys-DESM 0-6.

Groep 2-40.

Langeb.-Roerdalen 6-0
Oranje B.-Slek. Boys 2-0.

Groep 2-41

Linne-FC Hoensbr. 1-2
RIOS’31-FC Maasgouw 3-5.

Groep 2-42

DFO’20-HBC’09 2-0
DVO-Urmondia 7-0.

Groep 2-43

Alfa Sport-SNA 9-0
Woander Forest-Schinveld 1-1.

Groep 2-44

SV Argo-SVH’39 0-0
EMS-St. Joost 4-2.

Groep 2-45

Crescentia-Brevendia 0-4
Laar-SVE 7-0.

Groep 2-46

SVM-Centrum Boys 1-4
OVCS-FC Oda 2-2.

Groep 2-47

Sanderbout-RKTSV 1-0
Sittard-VV Zwentibold 1-0.

Groep 2-48

Neerbeek-IVS 4-0
Spaubeek-Sp. Sittard’13 7-0.

Groep 2-49

Haslou-FC Bemelen 3-1
RKASV-Willem I 2-4.

Groep 2-50

RKMVC-BMR 0-6
Leonidas W-SNC’14 3-0.

Groep 2-51

Geulsche Boys-Walram 0-4.

Groep 2-52

Schimmert-KVC O. 0-0
Haanrade/SVA-Vaesrade 1-4.

Groep 2-53

Amstenrade-RIA 5-0
Heksenberg/NEC-Pass/VKC 3-1.

Groep 2-54

Simpelveld-FC Gulpen 5-0
Geuldal-Partij 1-1.

Groep 2-55

Zwart Wit’19-RKVVM 2-3
R. Groen LVC-WDZ 0-6.

Groep 2-56

SC Jekerdal-Daalhof 2-1
RKHSV-Eikenderveld 3-0.

Groep 2-57

Vijlen-RKHBS 0-3.

Groep 2-58

De Leeuw-Geertruidse Boys 3-3
SVME-SCG 4-3.

Groep 2-59

Hulsberg-Voerendaal 1-1
RKSVB-Wijnandia 0-3.

Groep 2-60

SV Brunssum-Hellas 3-2
Keer-Rimburg 10-1.

Groep 2-61

IBC’03-Kakertse Boys 1-2
RKUVC-West United 5-1.

Groep 2-62

Abdissenbosch-FC Landgraaf 0-5
UOW’02-Bunde 2-2.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here