Wie is trainer bij welke club? Dit is de vraag die ten grondslag ligt aan het samenstellen van dit overzicht. Hartelijk dank aan de maker van dit overzicht: Johan Hollanders. Niet iedereen kan overigens zomaar trainer worden. Om dit vak uit te kunnen en mogen uitoefenen, heb je diploma’s nodig.

4e en 5e klasse: UEFA C  (C) of TCIII, Oef III, D E-diploma
2e en 3e klasse: UEFA B (B) of TCII, Oef. II, C-diploma
1e klasse: UEFA A (A)  of TCI, Oef. I, B-diploma

DERDE DIVISIE

CLUB TRAINER
ADO’20 Juan José Fernandez Couto
Blauw Geel’38/JUMBO Niels van Casteren
DEM (RKVV) Kiri Kalaitis
Dongen Osman Erbas
EVV René Eijer
Gemert Reinald Boeren
Groene Ster Maurice Verbunt
Hercules René van de Kooij
Hollandia Anand Jagdewsing
Hoogland Raymond Prins
HSC’21 Daniël Nijhof
JOS/Watergraafsmeer Cor ten Bosch
OFC Roy van de Mije
OSS’20 Bertran Kreekels
Quick Paul van der Zwaan
UNA Harrie Gommans
Unitas Jeroen van Besouwen
Westlandia Marcel Koning

HOOFDKLASSE B

CLUB TRAINER
AWC Camiel Jager
Baronie Jurriaan van Poelje
EHC/Heuts Paul Meulenberg
Halsteren Erwin de Nijs
IFC Jack van de Berg
Juliana ’31 Remko Bicentini
Leonidas Roel Liefden
Moerse Boys Jurgen Arnouts
OJC Rosmalen Willem Leushuis
Orion Jeroen van Haaren
RKSV Minor Chris Burhenne
RKSV Nuenen Jan Poortvliet
SV Meerssen Danny Volkers
TOGB Mario Koswal
UDI’19/CSI Stefan Hoogsteder
V.O.C. Mark Weel

EERSTE KLASSE D

CLUB TRAINER
BSV Limburgia/Kamerland Pedro Riksen
Chèvremont Jan van Dijk
De Ster Jean Maas
Deurne Frank Teeuwen
Geldrop Pierre van den Eeden
RKSV Heeze Ronald Tielemans
Sportclub Susteren Jurgen de Haan
SSS ’18 Michel Kuipers
SV Venray Frans Koenen
Venlosche Boys Sjoerd van der Coelen 
Veritas Geert Suijlen
Wilhelmina ’08 Gerard Douven
Wittenhorst Ton Kosterman
ZSV Ömer Kaya

TWEEDE KLASSE G

CLUB TRAINER
Bekkerveld Dick (Cooky) Voorn
Caesar Peter Haemers
Eijsden Josh Vanderleijde
FC Geleen – Zuid  Leo Beckers
Geusselt Sport Rob Lemmens
GSV ’28 Bart Meulenberg
Heer Frank Demouge
Laura/Hopel Combinatie Ger senden
RKFC L’heuvel/H’bloem Comb. Dennis Visser
RVU Eric Marees
Scharn Anton Vriesde
Sportclub ’25 Remo Gielkens
Sporting Heerlen Jorrit  Dacier
V.V. Schaesberg Rob Pierik

TWEEDE KLASSE H

CLUB TRAINER
Beerse Boys Hans Staps
Braakhuizen Jeroen van der Schhot
De Valk Marc Hõcher
Haelen Thijs Moonen
Hilvaria Koen vann der Heijden
Marvilde Harjan de Wit
Mierlo Hout Raymond Koenraadt
NWC  Ruud Vermeer
Oirschot Vooruit Piet Drijvers
RKVVO Matthijn Hoogduin
Rood Wit V Dragan Thijssens
Sparta ’25 Patrick Methorst
SV Someren Dominiek Vergoossen
SV Valkenswaard Frank Weijers

DERDE KLASSE A

CLUB TRAINER
BMR Roger Wijns
FC Hoensbroek Roger Andre
FC Landgraaf Dennis Voorst
Heksenberg-NEC Wim Zagar
KVC Oranje Paul van Putten
Sportclub Jekerdal Nour-Eddine Eloaui
SSA West United Jeremy van Wissen
SV Simpelveld Rico Goffin
SVME Kevin Nowacki
VV Hellas Michel Haan
Walram Jordy Reneeerkens
WDZ Martin Kremers
Weltania Sid Plum
Wijnandia Maurice van Woerkum

DERDE KLASSE B

CLUB TRAINER
Brevendia Roel Schreurs
Centrum Boys Rick Rinkens
DVO Ruud Peters
Haslou Ed Hendriks
Langeberg Ronny Czornyj
RKVB Khalid Yourja
S.V. Argo Michel Broeders
SHH Patrick Wolters
Sittard Arno van Veen
Spaubeek Arno Derrez
SVC 2000 Ricardo Wassenberg
VV Alfa Sport Martin Vrösch
VV Born Max van de Laar
VV Hebes Pim Hendrix

DERDE KLASSE C

CLUB TRAINER
Baarlo Tim Nabben
Blerick Erick Verschuren
FCV-Venlo Roland Heger
H.B.S.V. Angelo vam Mill
Helden Rob Jacobs
IVO Grad Xhofleer
Liessel Daniël Voigt
MMC WeertRoy Schijven
Melderslo Wim Rijs
Merefeldia André Boessen
MVC’19 Tom van Bergen
RKSVO Huub Joosten
Sparta’18 Roland Steijlen
Sportclub Irene Eric Caasenbrood

DERDE KLASSE D

CLUB TRAINER
Boekel Sport Marc van de Ven
EGS ’20 Remco ten Hoopen
Exceellent John Janssen
FC Schadewijk Gaby Kuipers
Germania Jeffrey Kooistra
Groesbeekse Boys  Bas Hendriks
Handel  Tom Jacobs
Hapse Boys Tom van der Wijst
Margriet Maarten van Vught
Nooit Gedacht Henry van der Linden
Rood Wit Arno Arts
SV United Fenne Smits
Vitesse ’08 Alec Jurzik
Ysselsteyn Ruud Jenneskens

VIERDE KLASSE A

CLUB TRAINER
Berg’28 Tom Hendrix
Bunde Ümit Akel
DBSV Huub Waterval
Keer Wil Kruijntjens
Leonidas – W Gino Curfs
RKASV Edy Moers
RKHSV Ben Habets
RKUVC Maarten van Lieshout
RKVV Neerbeek Jo Gorissen
RKVVM Ard Hermans
SCG Saïd Farhane
Schimmert Patrick Hindriks
SV Hulsberg Patrick Dohmen
Willem 1 Patrick Monnissen

VIERDE KLASSE B

CLUB TRAINER
Eikenderveld Samir Abrik
FC Gulpen Mike Zwartjes
FC Kerkrade-West Ray Eygelshoven
Kakertse Boys Ben Youssef Labyed
Passart-VKC Frits Nöllgen
RKHBS Mike Bisschops
RKMVC Richard Bessems
RKTSV Henk Stawenga
Rood Groen LVC’01 Tayeb Labyed
SV Geuldal 
SV Zwart-Wit ’19 Gerard Zweerink
UOW ’02 Rodger Pieters
Vaesrade Kevin Stawenga
Voerendaal Ramón Meessen

VIERDE KLASSE C

CLUB TRAINER
Bieslo Rik Driessen
DESM Paul van de Moosdijk
DFO ’20 Chesron Geuns
DES Swalmen Ton Willemsen
EMS Dave Fermont
FC Cranendonck Ronny Everaerts
FC Maasgouw Rob Geenen
FC Oda René Pouwels
F.C. Roerdalen Paul Vogels
Horn Rudy Crutzen
Maarheeze Richard van de Kerkhof
S.V. Heythuysen Brahim Akechtabou
s.v. Laar Johnny Peluso
S.V. Roggel Nico van den Brink

VIERDE KLASSE D

CLUB TRAINER
De Leeuw Maurice Hamstra
FC Ria Ger Creemers en Roel Heijnen
HBC’09 Danny Potthoff
Linne Fahri Ozguzel
Oranje Blauw’15 Theo Schmitz
Roosteren Jeroen Rutten
Schinveld Petro Lisai
Sporting Sittard’13 Michel Smits
SV Brunssum Sandro Cabru
SVE Noël Nieling
SVH’39 Rik Reijners
SVM Dave Linssen
VV Zwentibold Lars Peeters
Woander Forest René Küpper

VIERDE KLASSE E

CLUB TRAINER
AVV America Mikel Heumassej
BEVO Bob Maas
DEV-Arcen Roel Verberk 
GFC’33 Tim Driessen
Grashoek Chretiën van Goor
Hegelsom Ron Spruit
Koningslust Gé Ummenthun
Meterik Paul Heldens
Neerkandia Nelis Luijten
Panningen William van Moorsel
Reuver Roy Neuen
RKMSV Ton van Dijk
TSC’04 Patrick Faassen
VV Kessel John Paulissen

VIERDE KLASSE F

CLUB TRAINER
ASV’33 Arno Methorst
Bavos Roy van den Heuvel
Bruheze Peter Verstappen
HVV Helmond Wim Burhenne
Lierop Mark Lommen
Mifano Frank van de Vijfeiken
Milheezer Boys Han van Rosmalen
ONDO Harold van Doorn
Rood Wit’62 Said Yahia
SJVV Johnny Nooijen
SPV Marty Heijmans
SSE John Elbers
Stiphout Vooruit Mario Plugers
S.V. Brandevoort Patrick van Hout

VIERDE KLASSE G

CLUB TRAINER
Constantia Gert-Jan Reijnen
De Zwaluw Michel van de Venn
DSV Maarten van Stiphout
EWC’46 Bart Denissen
Heijen Peter ten Haaf
Merselo Stefan van Asten
Montagnards Jan Trienekens
Stormvogels’28 Jeroen Tax
SVEB Claus Foederer
SV Milsbeek John Neijenhuis
S.V. Oostrum René Peters
Toxandria Steef Peters
VIOS ’38 Michel Janssen
V.V. Achates Marc Peters

VIERDE KLASSE H

CLUB TRAINER
Achilles Reek Lennard Weber
Cito Yavuz Demirci
FC de Rakt Eus Marijnissen
Festilent Edwin Peters
Gassel Dennis Koenders
Herpinia Maarten Hendriks
Juliana Mill Johan van Osch
NLC ’03 Willem van Kreij
SCMH Tom van Dalen
SES Robert van Mierlo
SIOL Dinand van Haaren
SJO/SSA Vesta ’19 Mark Strik
Ulysses Manfred van Erp
Vorstenbossche Boys Dennis Meier

VIJFDE KLASSE A

CLUB TRAINER
Abdissenbosch Ammar Jabri
Amstenrade Celsio Mook
Daalhof Ralph van Dooren 
FC Bemelen Mike Dreezens
Geertruidse Boys Marcel Canisius
Geulsche Boys Gé de Renett
I.B.C.’03 Dave Roumans
Partij’33 Maurice Ubags
Rimburg Roel Schrõder
RKSVB Jeroen Westerhof
SNC’14 Eric Stulens
SSA Haanrade / SVA Ritch Janssen
Vijlen Kay Selder

VIJFDE KLASSE B

CLUB TRAINER
Conventus’03 Bennie Salemink
IVS Hafid Bendaoud
MBC’13 Peter Knoops
OVCS Ruud Hendriks
Rios’31 Stefan Nieskens
RKAVC Mart Jennissen
SNA Agus Borwawubun
Sanderbout Maurice van der Weij
Slekker Boys Ton Köhlen
Sportclub Leeuwen Marcel Jeurissen
St Joost Willem Ooms
Susterse Boys Erwin Evers
Urmondia Dave Bosch

VIJFDE KLASSE C

CLUB TRAINER
Altweerterheide Shurell Wilson
Crescentia Gerard Stevens
Egchel John Smedts
Eindse Boys Naard Vaes
Leveroy Jurgen Geurts
Nieuw Woensel Marcel van de Kamp
Olympia Boys Maikel van de Rijt
RKSVN Marcellino Jejanan
RKSVV Piet Hoebergen
Rood Wit ’67/Plus Mike Marteau
SVSH Niels Roijakkers
Sterksel Peter Treffers
Tongelre Hakim Arrabany

VIJFDE KLASSE D

CLUB TRAINER
Belfeldia Sef Houben
Kronenberg René Hoogers
Leunen Freek Thoone
RESIA Maik Machiels
RKDSO Casper Tielen
Sambeek John Klaassens
Sporting S.T. Han Friesen
S.V. Lottum Wiel Roox
SVOC’01 Jeroen Denissen
SVS Stevensbeek Zoran Gulev
V.V. Holthees-Smakt Patrick Wijnen
vv VOS Venlo Marcel Peters
VVV’03 Goran Stojilikovic

VIJFDE KLASSE E

CLUB TRAINER
Astrantia Patrick Pothuizen
Boerdonk Ger Romeijnders
Elsendorp Marcel Verberkt
FC Uden Peter van den Heuvel
Fiducia René van Schijndel
HBV Luciën Roeffen
MVC Micha Werdens
Odilliapeel/Braks Groep Danny Claassen
RKVV Keldonk Ruud Fleskens
SV DWSH ’18 John van Geenen
VCA Mark van Wijk
VCO Mario van Berkom
WHV Bas van Engelen

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here